sesja noworodkowa w Szczecinie, znacie kogoś ?

sesja noworodkowa w Szczecinie, znacie kogoś ?

Urodził nam się maluszek i chcemy wykonać sesję noworodkową w Szczecinie, natomiast nie niesłychanie wiemy, do kogo się zgłosić. Da się w ogóle taką sesję wykonać? Maluch ma dwa tygodnie i trochę się obawiamy jak ma to wyglądać.

GIZIU

Posty: 1

 
Mnie się zawsze podobały takie oryginalne sesje, ale nie było mi dane na taką się zgłosić, a szkoda, bo na pewno byłaby to dla nas bardzo ciekawa i wyjątkowa pamiątka.

TomekK

Posty: 16

 
W domu nigdy się takich zdjęć nie zrobi. Nie ma na to żadnych szans, albowiem trzeba wiedzieć jak się ustawić i trzeba jeszcze mieć bardzo porządnej klasy sprzęt, a to wszystko kosztuje. Lepiej jest zapłacić fotografowi i niech zrobi jakieś bardzo oryginalne zdjęcia dla nas.

weryl77

Posty: 5

 
Zdjęcia to super pomysł dla całej rodziny. Mnie się niezwykle podobają i chyba zgłoszę się do fotografa, który mi pomoże. Mam aparat, niemniej jednak to nigdy nie wychodzą takie same fotografie jak te od kogoś, kto jest stu procentowym profesjonalistą.

Buła

Posty: 7

 
Każdy inaczej patrzy na zdjęcia. Zawsze jest tak, że te nasze są we wszystkim najlepsze. Innym nie muszą się już podobać. To oznacza, że skupiamy się na tym, co nam się podoba i wtedy zamawiamy jakieś oryginalne zdjęcia dla rodziny.

Penio

Posty: 11

 
Profesjonalne sesje roczkowe w Szczecinie wykonują tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-roczkowe. Nie korzystałam z tej oferty, ale widziałam, że zdjęcia mają naprawdę bardzo oryginalne, dlatego polecam się bliżej zainteresować tą super ofertą.

Marioleczka

Posty: 19

 
Dziś są o mnóstwo większe możliwości niż wtedy, kiedy my robiliśmy takie fotografie. Po pierwsze są osoby wyszkolone do wykonywania fotografii maluchów. Mają odpowiednie podejście i wiedzą jak nam pomóc. Po drugie takie osoby mają specjalne programy, które pozwalają na to, aby przerobić w fachowy sposób każde zdjęcie, które nam wykona.

SZczecinek23

Posty: 5