depilacja laserowa gdańsk, polecicie ?

depilacja laserowa gdańsk, polecicie ?

Nie wiem czy należałoby iść na depilacje laserową w Gdańsku? Byliście w jakimś salonie, który jest polecany? Trochę się boję i najpierw chyba wolę odbyć jakieś konsultacje, bowiem nie wiem czy nie mam jakiś przeciwskazań.

piekniśś

Posty: 4

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem rzeczywiście niesłychanie zadowolona.

Black_Riot

Posty: 5

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, że jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

CzarnyBlant

Posty: 11

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dzisiaj jest inaczej? Nie wiem.

BenK000

Posty: 5

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, zatem, mimo że miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, albowiem zwyczajnie to jest mało przyjemne uczucie.

Garguł12

Posty: 11

 
Korzystałam już kilka raz z depilacji laserowej w gdańsku. Zabieg bezbolesny i szybki. Według mnie pożądane byłoby było wydać na niego pieniądze, albowiem są z tego super efekty.

matek562

Posty: 15