specjalistyczna hurtownia kosmetyczna

specjalistyczna hurtownia kosmetyczna

Gdzie kupię wyposażenie do gabinetu medycyny estetetycznej, SPA i salonu fryzjerskiego, jak również wysokiej jakości kosmetyki? Ma ktoś namiary na hurtownię, która ma cały asortyment?

barca 29

Posty: 15

 
Rzetelna, bardzo profesjonalna obsługa jest w tej hurtowniwww.mimari.pl. Już dwa razy zamawiałem tam kosmetyki do mojego salonu i na pewno pozostanę z nimi na dłużej, bo wszystko jest świetnej jakości i najnowocześniejsze. Wiem, że mają bardzo szeroki asortyment, dosłownie wszystko w temacie fryzjerstwo – kosmetyka – medycyna estetyczna. Od mebli przez urządzenia do zabiegów, aż po akcesoria :).

alxiss

Posty: 20

 
Przymierzam się do otwarcia salonu (fryzjer i kosmetyka) i właśnie też jestem ciekawa, gdzie można kupić wyposażenie i kosmetyki.

tyczner,

Posty: 23

 
Myślę, że warto postawić na firmę, która ma wszystko na miejscu i potrafi doradzić. Ja niestety musiałam zamknąć gabinet ze względu na zwiększenie kosztów wynajmu lokalu, ale męczyło mnie to ciągłe zamawianie w różnych miejscach. Bo jedni nie mieli tego, a inni tamtego...

Acclaim

Posty: 19

 
Ja mam swoją nieocenioną panią Basię, która mi wszystko załatwia – wie, gdzie dzwonić, wie, gdzie szukać najlepszych ofert :)

Klarka45

Posty: 24

 
Oj, szkoda, że nie zanotowałam sobie nazwy tej hurtowni, gdzie kupowałam gdy jeszcze miałam swój salon.

Ciapek

Posty: 13

 
Ja sobie wolę jednak stacjonarnie kupować. Pojadę, pogadam z obsługą, dowiem się na spokojnie, co nowego. No chyba, że jest firma, która ma sprzedaż stacjonarną i możliwość zamawiania potem przez internet telefon, gdy trzeba pouzupełniać kosmetyki itd.

witek55

Posty: 15

 
Ja właśnie likwiduję zakład. Niestety już prawie wszystko wyprzedałem :(

Acclaim

Posty: 26