Manekiny sklepowe, gdzie kupie ?

Manekiny sklepowe, gdzie kupie ?

Witam bardzo serdecznie. Poszukuję hurtowni fryzjerskiej z bogatym wyposażeniem, takiej gdzie sami już dokonywaliście zakupów. Liczę na was:)

xxx_009

Posty: 19

 
Akurat my zamawialiśmy fartuchy fryzjerskie u krawcowej. Raki nasz osobisty projekt, natomiast w większości sklepów czy hurtowni można zdobyć je w niesłychanie porządnej jakości i całkiem znośnej cenie. Na sam początek nie trzeba się tak niesłychanie nimi martwić.

m3sh

Posty: 25

 
Nabyłem główkę fryzjerską z włosów mieszanych. Mam ją już kilka miesięcy i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Wybierasz w zależności od tego, co chcesz na niej trenować. Ja w zasadzie ćwiczę fryzury, wobec tego taką wybrałem, albowiem najlepiej się na takiej ćwiczy.

Dr Nemo

Posty: 28

 
Jeżeli planujecie nabycie artykułów fryzjerskich, to akurat ta hurtownia została przez nasz salon sprawdzona i jest ok. Często mają jakieś promocje, na jakich można dużo zaoszczędzić. Niezwykle porządne miejsce na nasze fryzjerskie zakupy. Ostatnio dokupiłam kilka główek do treningów, jestem z nich niesłychanie zadowolona.

Kitas

Posty: 26

 
Do swojego salonu artykuły fryzjerskie kupiłam w tej hurtowni http://hurtowniaolaf.pl. Okazały się strzałem w dziesiątkę pod każdym względem, zwłaszcza cenowym i jakości. Polecam.

andrew66

Posty: 25

 
Akurat my zamawialiśmy fartuchy fryzjerskie u krawcowej. Raki nasz osobisty projekt, ale w większości sklepów czy hurtowni można dostać je w bardzo dobrej jakości i całkiem znośnej cenie. Na sam początek nie trzeba się tak bardzo nimi martwić.

mnichhhu8

Posty: 23