Dobry fryzjer w Cieszynie, kogo polecicie ?

Dobry fryzjer w Cieszynie, kogo polecicie ?

Hej. Kochane jaki jest dobry fryzjer w Cieszynie. Dużo mówi się o kilku zakładach, ale chciałabym poznać Wasze opinie :)

zbychu6

Posty: 15

 
Znalazłam dobrego fryzjera w Katowicach. Można zaufać. Tu nie ma, że się tak nie da. Zawsze doradzi. To salon, do którego nie mam obaw chodzić. Wcześniej zawsze miałam obawy czy będzie okej. Pamiętam raz, jak swoje musiałam odcierpieć przez około miesiąc. Niefajna sprawa. Zaufany fryzjer jest naprawdę potrzebny.

oligard

Posty: 23

 
Dzięki za podpowiedzi. Teraz mniej więcej wiem, gdzie udać się do dobrego fryzjera w Katowicach. Tak jest o mnóstwo łatwiej :) Mam nadzieję, iż w końcu będę miała swojego zaufanego fryzjera.

Gumis

Posty: 31

 
Polecajcie :) Oj widzę, że nie tylko ja szukam salonu fryzjerskiego w Cieszynie :D Czyżby jakaś zmowa? Poważnie potrzebuję zmienić kolor włosów i zależy mi na prawdziwie profesjonalnej pomocy. Poradzie również.

JAN-ERR

Posty: 29

 
Robiłam makijaż permanentny w Katowicach i to dokładnie tak po prostu. Poszukałam salonu, zadzwoniłam i się umówiłam. Nie robiłabym z tego tak wielkiego szumu. W końcu idziesz do salonu. Naprawdę nie ma obaw. Trzeba tylko doczytać co do za salon i już. Informacji w sieci jest sporo. Myślę, że nie będziecie miały problemów.

lelitos

Posty: 16

 
Jak dobry fryzjer w Katowicach to polecam tę firmę http://www.stepienkosmetyka.pl. Na rynku od lat. Ja korzystam już do roku i nie mam zamiaru tego zmieniać. Mam nadzieję, że i wam przypadnie do gustu. Usługi mają najwyższej jakości, kosmetyki dobrej klasy, które nie niszczą włosów, a je odżywiają. Super sprawa.

Sarev22

Posty: 32

 
Przy trądziku owszem przyda się dobra kosmetyczka w Katowicach, lecz też dieta. Sama wiem, że jest bardzo istotna. Spróbuj skontaktować się z doświadczonym dietetykiem. Na takiej konsultacji dowiesz się niezwykle dużo ważnych rzeczy.

Jacuś

Posty: 17