Sprzęt dla salonów piękności, polecicie coś ?

Sprzęt dla salonów piękności, polecicie coś ?

Witam. Czy korzystaliście z czyjejś pomocy, gdy potrzebne Wam było urządzenie gabinetu kosmetologii? Dajcie znać.

Różyczka

Posty: 8

 
Wcale przesadnie drogi nie jest sprzęt do salonu fryzjerskiego. Przekonałem się o tym, gdy wyposażałem swój salon. Wystarczyło mi zaledwie kilka tysięcy złotych na podstawowe wyposażenie, więc nie mogę narzekać. Zdecydowanie droższe okazuje się np. wyposażenie damskiego salonu fryzjerskiego.

wisła22

Posty: 17

 
Niepowtarzalne wyposażenie gabinetu kosmetycznego zdobyłem dzięki firmie http://spashop.com.ua/. Sprawdźcie ich asortyment, a na pewno będziecie w 100% usatysfakcjonowani z oferty, jaką otrzymacie. Przynajmniej tak było w moim wypadku :)

miko_poz

Posty: 8

 
Nie dziwię się, że wyposażenie salonów fryzjerskich budzi zainteresowanie wielu przedstawicieli tej branży. Na rynku działa jednocześnie spore grono producentów.

Kitas

Posty: 26

 
Do tej pory zaledwie kilkukrotnie zamawiałem sprzęt do salonu fryzjerskiego. Na szczęście awarie nie są zbyt częste, dzięki czemu urządzenia potrafią działać przez lata.

Max Pejnn

Posty: 26

 
Wyposażenie salonu fryzjerskiego to złożony temat, czego mam świadomość. Nie ukrywam, że kiedyś zarówno miałem przed sobą takie zadanie. Jednakże poradziłem sobie :)

Marioleczka

Posty: 18

 
Do tej pory zaledwie raz miałem do czynienia z koniecznością załatwienia wyposażenia gabinetu kosmetycznego. Okazuje się, iż niebawem może będę miał kolejną okazję, gdyż moja narzeczona planuje uruchomienie kolejnego gabinetu w naszym mieście.

Black_Riot

Posty: 16

 
Kilkanaście tysięcy zł musiałem wydać, gdy potrzebny był mi sprzęt do gabinetu kosmetologii. Teraz jestem w stanie zrozumieć dlaczego takie usługi są dość drogie. Po prostu sprzęt kosztuje równie mnóstwo.

sesef

Posty: 17

 
W przeszłości musiałem dokonać trudnego wyboru, gdy w rachubę wchodziło wyposażenie dla kosmetologii. Na szczęście znalazłem to forum dyskusyjne, które jest pełne praktycznych porad, które okazały się bardzo wartościowe. Pozostaje mi Wam podziękować :-)

Dooog

Posty: 15

 
Zastanówcie się nad tym czy sprzęt do salonu kosmetycznego, który chcecie zakupić w satysfakcjonująco krótkim okresie Wam się zwróci. W przeciwnym przypadku być może nie należałoby dokonywać kupna konkretnych urządzeń. Pomyślcie o tym, albowiem szkoda wyrzucać pieniądze w błoto.

fruster

Posty: 22