Pedicure wrocław

Pedicure wrocław

Hej. Gdzie we Wrocławiu warto zrobić pedicure? Chciałabym zrobić zabieg parafinowy na stopy i pedicure z malowaniem paznokci. Ktoś poleci jakieś fajne, klimatyczne miejsce?

wrrraak22

Posty: 8

 
Bardzo podoba mi się grafika na paznokciach, ale niestety nie mam pojęcia, jak uzyskać taki efekt.

johncena67

Posty: 18

 
Ja mogę Ci polecić manicure hybrydowy. Paznokcie doskonale się prezentują, płytka nie odpryskuje, jest bardzo trwała. Moim zdaniem to świetny zabieg dla osób, które chcą, aby ich paznokcie dobrze prezentowały się na co dzień.

rulsellarly

Posty: 25

 
Bardzo fajną ofertę proponuje nowy salon www.manicurepedicurewroclaw.pl . Można tutaj zrobić klasyczny manicure i pedicure (także z malowaniem paznokci), manicure hybrydowy lub zdecydować się na naniesienie na paznokcie dowolnej grafiki (gabinet posiada specjalną drukarkę, która pozwala niemal błyskawicznie przenieść wybraną grafikę na paznokcie).

Marys56

Posty: 13

 
Fajnie, jak salon kosmetyczny dba o atmosferę miejsca. Zupełnie inaczej wyglądają zabiegi na bardzo wygodnym fotelu, w pięknym miejscu, z muzyką sączącą się w tle niż w gabinecie, który stawia na szybkość obsługi i nie dba o takie drobiazgi.

Marioleczka

Posty: 13

 
Wiele zależy od tego, czego od salonu oczekujemy. Wiele pań wybiera salony kosmetyczne w oparciu nie tylko o jakość wykonania samych zabiegów, ale i bierze pod uwagę wystrój. Zawsze fajnie jest, jak taka wizyta pozwala się zrelaksować, oderwać od dnia codziennego.

alklu7

Posty: 16