instruktor samoobrony, gdzie warto ?

instruktor samoobrony, gdzie warto ?

Czy warto zapisywać się na kurs samoobrony? Nauczą tam czegoś czy tylko się zalicza godziny i nic więcej z tego nie ma?

Mr Frog

Posty: 4

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

serduszko

Posty: 7

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z przeróżnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy rzeczywiście mnóstwo nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

Lupusx

Posty: 15

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, natomiast na nieszczęście za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, natomiast jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego pożądane byłoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

Kruk

Posty: 24

 
Jest sporo kursów samoobrony, lecz osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to faktycznie niesłychanie dużo. Wówczas skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są uciążliwe, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Radziu

Posty: 7

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, ale odpowiednio to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, albowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

WTFurdoin

Posty: 8

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony otrzymać wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

gregcie@

Posty: 9

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

Yuri20

Posty: 4

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w trudnych sytuacjach.

Anno Domini

Posty: 27