Porównywarka OC

Porównywarka OC

Hello! Ktoś coś odnośnie ubezpieczeń samochodowych? Gdzie macie polisy kupione, jak oceniacie konkretne towarzystwa, jak szukaliście oferty? Ponoć porównywarki są okej, jeśli tak to które są faktycznie uczciwe i szybkie?

Greck:D

Posty: 9

 
Polecam stronkę ubezpieczamy-auto.pl dobrze mają ogarniętą tutaj porównywarkę. Szybko można sobie prześledzić co w trawie piszczy jeśli chodzi o stawki w różnych firmach. Ja to się zdziwiłem jak duże potrafią być różnice w cenach w zależności od ubezpieczyciela.

łał45

Posty: 31

 
Im droższe lepsze auto tym koszty ubezpieczeń rosną, im więcej samochód ma pod maską im mocniejszy silnik tym też opłaty większe, bo dla ubezpieczyciela taki wóz od razu się jawi jako bardziej – wypadkowy, skoro się potrafi rozpędzić.

Facio

Posty: 19

 
Szwagier handlował trochę polisami ale już tego nie robi, w każdym razie pamiętam jak mnie kiedyś namawiał na ubezpieczenie na szczęście byłem wyjątkowo asertywny i dobrze na tym wyszedłem, bo udalo mi się znaleźć dużo tańsze OC gdzie indziej.

Annaaa12

Posty: 10

 
Ubezpieczycieli to jest więcej teraz niż grzybów po deszczu, szkoda tylko że ta ilość nie do końca moim zdaniem idzie w parze z jakością a już na pewno nie idzie w parze z niższymi cenami.

Alexiii

Posty: 15

 
Poluję od jakiegoś czasu na tanie OC i chyba słaby byłby ze mnie myśliwy bo nic nie mogę fajnego ustrzelić. Ale jeśli ktoś kiedyś załatwiał polisę to wie że wcale nie jest to takie łatwe, proste i przyjemne.

matek562

Posty: 19

 
Największym plusem w załatwianiu OC czy AC jest to że internetowo można tak naprawdę sobie wszystko ogarnąć. No i w sumie na tym koniec plusów związanych z ubezpieczaniem samochodu ;-)

AliGGG

Posty: 19

 
Tak to już jest z ubezpieczeniami że się płaci i cżłowiek nic z tego nie ma poza jakiś mglistym poczuciem ochrony. No ale z drugiej strony jak to mówią – lepiej nosić niż się prosić, także lepiej być gotowym na wszystko.

mikusiński

Posty: 17

 
Moi rodzice to mają jakieś bardzo niskie to OC, ale oni mają na koncie 20 lat bezszkodowej jazdy także...nawet nigdy mandatu mój ojciec nie dostał. Jeździ ultra bezpiecznie bym powiedział, jak jest ogrnaiczenie do 40 to on jedzie 39 i ani trochę więcej.

pawel253

Posty: 10

 
Bardzo fajne to były kiedyś te polisy teraz z roku na rok to jest coraz gorzej moim zdaniem, stawki rosną a jakość obsługi ze strony agentów wcale do góry nie idzie.

Yuri20

Posty: 14