kalkulator ac

kalkulator ac

Cześć ;-) Potrzebny mi jest dobry aktualny kalkulator OC/AC, ktoś coś kojarzy? Gdzie mają dużo ofert i faktycznie można w parę minut wszystko przejrzeć i porównać?

gregcie@

Posty: 2

 
nie mam pomysłu jak się dokopać do jakiś sensowniejszych ofert przez tę masę jaka aktualnie jest na rynku. Ciężka sprawa, że jednak stawki wyliczane są indywidualnie, więc każdy ma swoją dedykowaną ofertę.

Justynka45

Posty: 14

 
Z jednej strony ubezpieczenia może i nie zachęcają do posiadania samochodu...ale z drugiej strony jak sobie przypomnę te czasy podróży pociągiem w 8 osobowym pachnącym potem przedziale. To już jednak wolę bulić za te OC :)

Marioleczka

Posty: 16

 
Łatwo i szybko można obliczyć sobie składkę przez porównywarkę na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Po prostu wypełniasz te wszystkie dane potrzebne do wyliczenia ceny raz, a oni to przekazują dalej to kilkudziesięciu różnych firm ubezpieczeniowych. Każda oblicza swoją składkę i jest jasny układ – kto da mniej tam bierzesz OC.

cezar

Posty: 35

 
Niektóre ubezpieczalnie ponoć się nastawiają typowo pod młodych klientów bez doświadczenia i mają dla takich kierowcow lepsze warunki. Ale które to są firmy...nie mam pojęcia.

dagmarka56

Posty: 16

 
Trudno mi kogoś doradzać, bo ubezpieczalnie każdemu wyliczają inną stawkę w zależności od samochodu, stażu jako kierowcy, historii jeżdżenia i tak dalej. To bardzo indywidualna kwestia.

Oct714

Posty: 14

 
Oj nie wiem gdzie aktualnie można zaoszczędzić na polisie. Jak dla mnie to jeśli ma się bezszkodową jazdę to można jeszcze coś znaleźć ale jeśli ktoś ma na koncie jakieś kolizje/wypadki to jest lipa.

Dzidzidek

Posty: 12

 
Znam róznych kierowców, jedni jeżdżą lepiej drudzy gorzej, ale mam jednego kumpla który po prostu jest tak przypałowy, że ja bym mu kazał płacić i sto tysięcy ubezpieczenia, może to by go czegoś nauczyło...

Dzidzidek

Posty: 8

 
Ja sobie życia bez samochodu nie wyobrażam. Jeżdżę od 18 roku życia, także w zasadzie mogę powiedzieć że nie znam innego sposobu podróżowania. Raz musiałem awaryjnie gdzieś wyskoczyć pociągiem to już na stacji miałem problem z tym żeby kupić dobry bilet, a potem było jeszcze gorzej :P

89ostry89

Posty: 15