Porównywarka OC

Porównywarka OC

Gdzie kupić tanio OC? Pierwszy raz w życiu będę taką polisą typowo samochodową kupował i nie za bardzo mam rozeznanie – kto co i ile bierze? :P A wiadomo, że nie chciałbym przepłacić bo milionerem – jeszcze – nie jestem...:D

Posty: 8

 
Nikogo na pewno nie zdziwi, że dużo zależy od samochodu jakim się jeździ. Jak ktoś ma ścigacza który do setki rozpędza się w 5 sekund to nie dziwne, że będzie miał drogie ubezpieczenie, a jak ktoś ma rodzinne, spokojne auto, które do setki rozpędza się tylko wtedy jak jest akurat z górki to zapłaci mniej :))

Jozefffin

Posty: 13

 
W sumie ja ze swoich aktualnych składek jestem happy chociaż z drugiej strony jakby mi ktoś wyliczył coś mniej to bym nie narzekał na pewno.

Posty: 4

 
Wygodną i szybką porównywarkę polis ma rankomat.pl. Można realnie zaoszczędzić jak się zawczasu porówna – jaka marka ile bierze. Bo mam wrażenie że ubezpieczalnie bazują na tym, że ludziom się nie chce porównywać, wolą inwestować kasę w reklamy telewizyjne i wielkie kampania niż składki ludziom obniżyć..

Lupusx

Posty: 14

 
Niektóre firmy ubezpieczeniowe z tego co wiem to preferują młodych kierowców, inne – i tych jest pewnie większość jednak wolą doświadczonych i tutaj są w stanie lepsze warunki zaoferować. Tak czy siak, warto szukać i sprawdzać kto co i jak.

guru67

Posty: 7

 
JA to mam swoje zdanie o ubezpieczycielach i nie jest ono szczególnie pochlebne. Wszystko jest cacy dopóki chcą klienta do siebie przyciągnąć, wtedy obiecują złote góry, ale jak już złapią kogoś to już potem różnie z tą obsługą bywa.

Kowalski

Posty: 14