oc gdzie

oc gdzie

Jak znaleźć tanie OC/AC? :) Wiem, że pytanie jest trudne, równie dobrze mógłbym zapytać – jak zarobić pierwszy milion? :P Ale wierzę, że pomożecie, bo kto jeśli nie internet?! Pozdrawiam!

zenek744

Posty: 3

 
Witam, cześć. Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad tym żeby zainwestować w AC. na co zwrócić uwagę przy tego typu polisie? Tutaj już zakres ochrony potrafi być bardzo rozbudowany...

Trener

Posty: 15

 
Mnie już zaczyna powoli wkurzać mój ubezpieczyciel z którym jestem związany prawie 10 lat. Lata mijają, składki opłacam, jeżdżę bezwypadkowo a oni mi ciągle tak samo słabe warunki oferują.

Penio

Posty: 10

 
To jest fakt, że co firma to inne składki. Sam się mocno zdziwiłem jak zmieniałem w zeszłym roku firmę. Sądziłem, że będę płacił porównywalnie a jestem kilka setek do przodu. Lepszą ofertę znalazłem przez porównywarkę na najtaniejuagenta.pl. U nich masz wyliczane w stawki w wielu miejscach, nie ma szans, żeby jakąś tanią ofertę pominąć itp.

CzarnyBlant

Posty: 10

 
Najważniejsze to jeździć bezpiecznie, bez jakiś wypadków czy kolizji, wtedy w końcu zacznie się płacić niskie OC? A najgorzej to jeździć jak mój brat, który od 10 lat co roku ma z kimś jakąś stłuczkę. TO jest już po prostu rodzinna tradycja, że w kogoś pierdyknie co roku.

Klakier

Posty: 17

 
Słyszałem że AC to może nawet obowiązywać przy takich sytuacjach jak wtedy gdy ktoś wtargnie na jezdnię i wpadnie pod samochód zupełnie nie z winy kierowcy. Wtedy też można taką polisą pokryć ewentualnie zniszczenia.

miko_poz

Posty: 8

 
No ja do super zadowolonych ze swoich składek na pewno nie należę. Inna sprawa że jestem młodym kierowcą, a samochód mam dość mocny, szybki, z konkretnym depnięciem więc też niedziwne że mi dosolili cenę...

wiesław11

Posty: 11