Porównywarka OC

Porównywarka OC

Dzień dobry, chcę kupić AC i szukam dobrej oferty, macie jakieś propozycje? Nie pogardziłbym jakimiś rankingami, porównywarkami itp. Dużo jest różnych ofert i ciężko się połapać powiem szczerze, kiedyś tych możliwości było dużo mniej i sprawa była na pewno dużo prostsza żeby coś dobrać.

Lupusx

Posty: 3

 
Polisy można różne znaleźć, jednak cenowo to się różnią i to bardzo. Już pomijam fakt, że każdy kierowca ma inną historię, inny samochód i tak dalej, ale też ubezpieczyciele mają różne podejścia do naliczania składek.

m3sh

Posty: 25

 
Na początku jak dopiero zaczynałem jeździć to pamiętam że faktycznie za OC płacilem tak w miarę słono. Ale jakoś udało się przez lata dorobić niższych stawek, teraz tej polisy się już tak na portfelu nie odczuwa.

johncena67

Posty: 14

 
Profesjonalna porównywarka jest na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Cały formularz można wypełnić w parę minut, wiadomo co w te pola wpisywać, jest sensownie opisany. Potem te informacje są przekazywane do kilkudziesięciu firm jednocześnie i na końcu jak już dostanie się info zwrotne ze stawkami to można sobie coś z takiej listy już wybrać w miarę taniego.

pawel253

Posty: 20

 
Nie ma lekko z ubezpieczycielami, najpierw sprzedają drogie polisy a potem jak już dojdzie to jakiegoś zdarzenia to trudno cokolwiek wyegzekwować i dużo klientów idzie do sądu żeby odszkodowanie dostać na zadowolającym poziomie.

czubek67

Posty: 13

 
Z OC to sprawa jest prosta bo wszystkie firmy mają ten zakres obowiązywania tej polisy ale już przy AC to wszystko się komplikuje i to mocno, co polisa to zupełnie inny zakres ochrony.

Joe

Posty: 28