Porównywarka OC

Porównywarka OC

Czy bardziej się opłaca podpisać umowę ubezpieczenia OC przez oddział stacjonarny, telefonicznie, czy może w kanale online?

Phylu

Posty: 12

 
Polisa online jest najlepsza, bo mniejsze prowizje, do tego można szybko wyjść. Jest dłuższy czas ewentualnego rozwiązania umowy.

kamel

Posty: 17

 
Najlepiej od razu opłacić ubezpieczenie, bo jest tańsze, a nie bawić się w systemy ratalne. Zawsze na systemie ratalnym niestety tracisz.

frezzzer

Posty: 17

 
Porównaj sobie jeszcze średnie ceny ubezpieczenia dla twojego miasta, bo można znaleźć podobne dane, chociażby na portalach finansowych. Przydatna sprawa, aby ocenić, dokąd zmierza mniej więcej rynek ubezpieczeniowy.

propek1

Posty: 10

 
Tylko pamiętaj, że kalkulator nie poda ci prawidłowego wyniku, jeżeli coś w danych namieszasz. To bardzo popularny problem.

MisiekKce

Posty: 20

 
Niedawno skończyłem dobierać pakiet AC i NNW do BMW, jeżdżę zawodowo praktycznie, więc potrzebuję dobrej ochrony. Zmieniałem kilka razy TU właśnie przez porównywarki OC/AC i najlepsza moim zdaniem najtaniejuagenta.pl, bo masz dobrych konsultantów na linii. Naprawdę wiedzą, co aktualnie się sprawdza w konkretnej sytuacji kierowcy.

Marioleczka

Posty: 14

 
Czasami do ubezpieczenia komunikacyjnego można wyrwać nawigację premium. Skorzystałem raz z takiej promocji i warunki całkiem całkiem, więc widać, że TU starają się pozyskać klienta podobnymi nowościami.

labuh

Posty: 10

 
OC, chociaż standaryzowane prawnie to w niektórych towarzystwach wypada lepiej ze względu na szczegóły dotyczące, np. likwidacji szkody, więc na samą cenę bym nie patrzył wyłącznie.

Marti

Posty: 8

 
Telefoniczne i online podpisywanie umów na ubezpieczenie samochodu to najtańsza klasyka. W oddziale stacjonarnym tak cię zakręcą, że nie będziesz miał chwili, aby się zastanowić. Już to przerabiałem.

_QuaTTrO_

Posty: 19

 
OC to ogólnie dramat, więc lepiej od razu inwestować w AC. Takich klientów trochę lepiej towarzystwa ubezpieczeniowe traktują.

znamsienatym

Posty: 13