systemy erp, gdzie szukać ?

systemy erp, gdzie szukać ?

Szukam portalu internetowego, gdzie znajdę informację na temat zarządzania firmami. Znacie tego typu strony?

Fanatyk

Posty: 4

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najłatwiej jest wykupić stosowny program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo wiele, dlatego każdy może wybrać perfekcyjny system dla siebie.

Alexxisss

Posty: 13

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w własnej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

tomeix

Posty: 10

 
Powiem wam, że wiem które jest ciężkie archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednakże teraz są odpowiednio stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

Klarkaa45

Posty: 6

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc posiadają bardzo dużą ilość faktur.

mikesmith0103

Posty: 5

 
Metoda kaizen jest podobno kapitalna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również poszukuję informacji na ten temat, gdyż niezwykle mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane poprzez was.

Kiziak

Posty: 20

 
Na różnych stronach internetowych można sprawdzać monitoring należności. Nie tylko na nich jest specyfika, ale również ceny i opinie danego systemu. Poszukaj najlepiej rankingów różnych w internecie.

Zdzichu 

Posty: 5

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

sebastian90

Posty: 21

 
Wszystko o zarządzaniu firmami znajdziesz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się ciekawych informacji, a także zdobyć wiedzę na temat różnych stosowanych systemów w firmach.

alliknet5

Posty: 5

 
Wydaję mi się, że w internecie da się odszukać ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy odszukać również ceny i opinie innych klientów.

werwer

Posty: 11