Sol bochenska Peeling

Sol bochenska Peeling

Pracuję na stojąco przez cały dzień praktycznie i niestety widzę, że mam coraz bardziej zniszczone stopy. Pytam kobietki z podobnym problemem, w jaki sposób sobie z nim radzicie? Czego używać na co dzień?

Lupusx

Posty: 7

 
Potwierdzam wypowiedź powyżej. Najlepsze sole to masz w kategorii tzw. kosmetyczno – leczniczej. Takich zwykłych zapachowych to raczej nie stosuj przy delikatnej skórze, bo tylko sobie zaszkodzisz. Za dużo chemii do tego dają. Lecznicze i kosmetyczne tak na początek. Dobre sole mają mnóstwo mikroelementów.

Pamooko

Posty: 17

 
Robiłam sama peelingi solne do ciała na bazie masła shea, ale jednak ten peeling gotowy jest lepszy od własnych wynalazków http://solbochenska.pl/produkty/peeling-solny-do-ciala/peeling-solny-do-ciala/http://solbochenska.pl/produkty/peeling-solny-do-ciala/peeling-solny-do-ciala/ . Co mnie zaskoczyło? Nie musisz dużo używać, żeby mieć efekty podobne, jak w gabinetach odnowy biologicznej. Jak chcesz to i przy masażu, takim głębszym się sprawdzi. Zapach też bardzo długo się utrzymuje. Nawet, jak wracam z pracy to jest jakaś nutka jeszcze na ciele.

czesterr

Posty: 10

 
Fajne teraz żele pod prysznic robią ze sporą dawką soli. To przy okazji peeling ciała. Stosuję i jest naprawdę dobry produkt.

Marioleczka

Posty: 19

 
Warto spróbować i polskich i zagranicznych soli. Sól bocheńska i szczególnie żele z solą bardzo mi pomogły kiedyś w walce z trądzikiem. Używam też himalajskiej, ale bocheńska uważam lepsza i bardziej wydajna. Nie wiem, z jakiego powodu w sumie. Trzeba dopytać u źródła.

Pamooko

Posty: 26

 
Do kąpieli najlepiej sporo rzeczy sypać, głównie sól, bo z wody bezpośrednio wchodzi wszystko przez ciało. Zawsze kąpiel biorę z różnymi dodatkami, to się opłaca.

CAUCHETWERE

Posty: 28