Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna Katowice

Jakie miejsca na Śląsku szczególnie polecacie jeżeli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej? Szukam od jakiegoś czasu takiego miejsca, ale niestety żadna ze znajomych nie korzystała nigdy z takiej opcji i nie mam kogo zapytać:(

Basia98

Posty: 7

 
Już jakiś czas temu poddałam się terapii na zmarszczki w Lenartowicz Clinic. W stu procentach zaufałam doświadczeniu i wiedzy dr Lenartowicz i w żaden sposób się nie zawiodłam. Dzięki pakietowi w skład którego wchodziły: botox, peeling i kwas hialuronowy, moja skóra odzyskała blask i sprężystość. Powiem więcej, nigdy nie czułam się tak dobrze psychicznie jak po owych zabiegach. Jednak własna samoocena wzrasta:)

syrena88

Posty: 16

 
Medycyna estetyczna to jak najbardziej fajna opcja. Najlepsze kosmetyki nie zdziałają tyle, co kwas hialuronowy:D

bruklin187

Posty: 12

 
Z doświadczenia wiem, że jednak domowe kuracje, jeżeli chodzi o zmarszczki nie do końca są skuteczne. Jednak fajnie sprawdzają się chociażby przy oczyszczaniu czy nawilżaniu skóry. Jeżeli jednak chodzi o szpecące bruzdki na twarzy, tutaj jednak nie ma jak pomoc lekarza medycyny estetycznej.

mustafus

Posty: 6

 
Szukając godnego polecenia gabinetu, a tak dokładnie mówiąc kliniki medycyny estetycznej, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę https://lenartowiczclinic.pl . Sama korzystałam z zabiegów w tym miejscu, m.in. był to botox i mezoterapia igłowa i z efektów jestem jednak mega zadowolona. Takich profesjonalistów jak pani Doktor Lenartowicz to jednak ze świecą szukać.

wiesław11

Posty: 6

 
Sama walczyłam ze zmarszczkami nieskutecznie przez bardzo długi czas. Nie zliczę nawet, jak duże sumy wydałam na magiczne kosmetyki. Pomógł dopiero botox. Niepotrzebnie obawiałam się zabiegu.

mazi1991

Posty: 27

 
Osobiście uważam, że jeżeli na zmarszczki kompletnie nic nam nie pomaga, faktycznie warto wybrać się do jakiegoś gabinetu medycyny estetycznej. W tym przypadku na pewno efekty zabiegów będą szybo widoczne.

micko

Posty: 5

 
Jestem pewna, że na Śląsku dobrych klinik urody nie brakuje. Może google będzie tutaj pomocne:)

marek

Posty: 14

 
Jeżeli chodzi o domowe sposoby walki ze zmarszczkami, próbowałam już dosłownie wszystkiego. Efekty są, ale mało widoczne, wobec czego stwierdziłam, że zafunduję sobie w najbliższym czasie botox. Przyjaciółka robiła i wygląda po nim obłędnie. Nawet troszkę jej zazdroszczę.

Radziu

Posty: 14