Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Szukam dobrej jakości peelingu do twarzy, z czego korzystacie? Tylko raczej bym preferowała kosmetyki oparte na naturalnym składzie, bez sterty chemikaliów i innych – wzmacniaczy, sztucznych barwników i aromatów.

audi80

Posty: 12

 
Mi by się przydał jakiś dobry peeling, doradzicie coś? Chodzi mi o peeling na twarz, bo jeśli chodzi o takie na ciało to robię sobie sama z fusów po kawie, chili, cynamonu i olejku – pachnie niesamowicie, a jak rewelacyjnie radzi sobie z cellulitem, polecam!

Anno Domini

Posty: 18

 
Moja siostra jest wielką miłośniczką wszystkiego co naturalne, w tym też kosmetyków takich używa. Nawet zaczęła kupować środki czystości, takie jak choćby płyny do czyszczenia, proszki do prania, które są oparte o naturalne składniki. Ciekawe, mówi, że różnica jest duża.

Michaś

Posty: 17

 
O ile jeszcze kremy, czy jakieś peelingi to można używać moim zdaniem nawet te kupione w zwykłych sklepach o tyle w przypadku szamponów, czy odżywek do włosów to tutaj już warto w coś bardziej naturalnego zainwestować. Takie mam w każdym razie doświadczenia.

Damiano

Posty: 17

 
Od jakiegoś czasu prowadzą swój gabinet kosmetyczny i zdarza mi się kupować kwas hialuronowy poprzez serwis e-naturalne.pl. Dobra obsługa, można dopytać o szczegóły, widać, że po drugiej stronie pracują osoby zorientowane w temacie, które mają doświadczenie w branży kosmetycznej. Sam kwas mają wysokogatunkowy, ale w niezłej cenie.

Lupusx

Posty: 14

 
Niedawno jak byłam w drogerii to poświęciłam trochę czasu na czytanie etykiem kremów i mnie aż głowa zaczęła boleć od nadmiaru różnych wypełniaczy, konserwantów i innych wzmacniaczy. Jest tego od groma i to praktycznie na każdym opakowaniu które miałam w rękach.

Ptaszyna

Posty: 17