Dobry lekarz w Warsawie

Dobry lekarz w Warsawie

Kochane! Mamy z mężem problem dotyczący niepłodności i szukamy pomocy. Kojarzycie kliniki, gabinety w stolicy, gdzie rzeczywiście są w stanie skutecznie pomóc takim parom? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

matek562

Posty: 8

 
Podpowiadałabym takie centrum jak City Clinic i rzeczywiście jest to centrum bo lekarzy specjalistów mają dziesiątki, ale z drugiej strony nie ma takiego ruchu i zamieszania jak w dużych sieciach medycznych. Dokładnie są na ul. Popularnej, jak tam trafić widać na mapce na ich stronie -cityclinic.pl.

ZaNK3R

Posty: 23

 
Z alergią się zgłosiłam do placówki na ul. Popularną. Nazywają się City Clinic. Okazało się, że mam alergię na sierść. Zrobili mi praktycznie od ręki wszystkie testy. Obsługa na szóstkę, nie każą pacjentowi na nic czekać, w jednym miejscu człowiek ma zapewnioną pełną opiekę.

Lopez58

Posty: 18

 
Mój mąż niedawno zaczął chodzić pierwszy raz w życiu do lekarza, konkretnie do City Clinic. Dobrze, że się w końcu wziął za siebie, bo po 50 – tce to jednak ryzyko chorób wzrasta gwałtownie. Bardzo sobie chwali, zwłaszcza urologa mają dobrego. Prywatne, ekskluzywne centrum, można liczyć na kompleksowe podejście, wraz z wszystkimi niezbędnymi badaniami robionymi na miejscu w laboratorium.

wom_ww

Posty: 9

 
Mi dużo pomogli jak chorowałam w klinice City Clinic. Mają tutaj zawsze czas dla pacjenta, można się lekarza o wszystko dopytać, zrobić komplet badań. Nigdy nie miałam takiej sytuacji, żeby mnie lekarz jakoś zbywał, a niestety ale z tego co słyszę to jest to norma...nawet w tych lepszych, prywatnych przychodniach.

Kwatuszek

Posty: 17

 
W przypadku ginekologa to ja chodzę na ul. Popularną do City Clinic. Przyjmuje tu dr Hubert Wójtowicz. Polecam. Kulturalny, taktowny z dużą wiedzą. Jeszcze jest dość młody więc też pewnie przez to ma trochę lepsze podejście niż starsi lekarze, którzy już przeżywają swoje wypalenie zawodowe często.

gagurni

Posty: 15