Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Hej, cześć! Szukam dobrego sklepu z naturalnymi kosmetykami w sieci. Gdzie robicie zakupy, jakie konkretnie kremy nawilżające byście poradzili? Mam od dawna problemy z cerą i czego bym nie stosowała to większego efektu nie widzę niestety...

3

Posty: 7

 
Dobrze zaopatrzony w naturalne kosmetyki jest sklep Enaturalne -e-naturalne.pl. Ja u nich dużo zakupów robię do swojego gabinetu ostatnio. Kontakt jest szybki, zawsze produkty docierają dobrze zabezpieczone, żaden olejek czy inny element się nie wylał póki co, wszystko jest tak opakowane, żeby takich przygód przy transporcie nie było. Na pewno dużo peelingów, jest sporo kremów typowo odmładzających i regenerujących skórę – warto sobie przejrzeć asortyment.

jirajamgo

Posty: 30

 
Mi to się nie chce za bardzo różnych kremów w ciało regularnie wcierać. Czasami męża o to proszę, ale też nie zawsze jest taka okazja, że mamy na to czas i energię. A jednak takie kremy, balsamy i inne nawilżające rzeczy to by trzeba było codziennie używać żeby był efekt.

090913123

Posty: 8

 
Trudno mi jakiś sklep polecić bo w sumie ja kupuję głównie kosmetyki w sieciówkach, także z naturalnymi kosmetykami to nie mam większych doświadczeń. Ale wiem że moja szwagierka takie olejki i kremy stosuję to dopytam.

Klakier

Posty: 17

 
Mam przekonanie do kilku producentów i po prostu wiem że ich kremy czy balsamy będą mi służyć. I z kolei w drugą stronę – niektóre marki, mimo że ogólnie dość dobre i chwalone przez ludzi to mi totalnie nie podchodzą, coś muszą mieć w składzie że skóra reaguje alergicznie.

Worms

Posty: 28

 
Ja to mam niezłe przygody z moimi ustami, tak się przesuszają i pękają że dramat. Zwłaszcza jak wieje mocno to wtedy już choćbym smarowała pomadką, balsamem czy wazeliną co pół godziny to i tak za mało.

syrena88

Posty: 23

 
U mnie dużym problemem jest sucha skóra. Ciągle w ogóle chce mi się pić, mam popękane usta, takie właśnie od wysuszenia. Nie wiem z czego to wynika, bo raczej piję na co dzień regularnie, z litr wody mineralnej wypijam spokojnie.

codePerformance

Posty: 15

 
Ciężko mi coś doradzić. O naturalnych kosmetykach to wiem tylko tyle że istnieją, ale są dla mnie jak Yeti trochę. W tym sensie, że wszyscy o nim mówią, a nikt go nie widział. Ja też mam wrażenie że wszyscy wokół mnie mówią o eko kosmetykach a ja nigdy czegoś takiego nie miałam w ręku nawet.

serum45

Posty: 14