Proteza ruchoma, czy warto ?

Proteza ruchoma, czy warto ?

Dzień dobry. Czy ktokolwiek powie mi, ile kosztuje implant zęba? Będę Wam bardzo wdzięczny.

Mariusz

Posty: 3

 
Zarekomendować mogę wyłącznie tę klinikę: zebyw1dzien.pl, w której ofercie dostępne są wysokiej jakości implanty zębów. Przekonałem się o tym osobiście.

wrrraak22

Posty: 13

 
Zainteresowała mnie niedawno metoda leczenia All-on-6. Wydaje mi się, że jest ona skuteczna. Potwierdzałyby to pozytywne opinie na jej temat w Internecie.

labuh

Posty: 12

 
Długo zastanawiałem się u kogo wykonać implanty Śląsk. Ostateczną decyzję podjąłem na podstawie rekomendacji, które pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Bez cienia wątpliwości stanowiły one znaczące ułatwienie. Pozdrawiam serdecznie.

Ananasek4

Posty: 9

 
Miałem wiele wątpliwości, gdy znajomi polecali mi implanty zębów. Dopiero później kolega podzielił się spostrzeżeniami po wstawieniu implantów - to on ostatecznie mnie do tego przekonał.

Kasia

Posty: 16

 
W moich przypadku jedynym możliwym rozwiązaniem okazała się proteza ruchoma. Obecnie jestem jej zadowolonym posiadaczem, choć początkowo odczuwałem dość spory dyskomfort.

wisła1905

Posty: 15

 
Miałem wątpliwości odnośnie tego, ile kosztuje implant zęba. Istotne informacje na ten temat udało mi się uzyskać, gdy trafiłem na to forum dyskusyjne. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie wypowiedzi, ponieważ zdecydowanie ułatwiły mi także wybór odpowiedniej kliniki.

Dzidzia

Posty: 17

 
Nie widzę absolutnie nic złego w tym, że człowiek ma sztuczne zęby. Wbrew pozorom to pozytyw, ponieważ najwidoczniej pacjent zdawał sobie sprawę z konieczności ich wstawienia. To jednocześnie skuteczna recepta na śnieżnobiały uśmiech. Polecam :)))

inhuman

Posty: 20

 
Myślę, że implanty w Katowicach będziecie w stanie zrobić w konkurencyjnej cenie. Istotne znaczenie w tym zakresie ma między innymi duża konkurencja pomiędzy poszczególnymi klinikami.

Elektros

Posty: 14

 
Niedawno znajoma zapytała mnie o to, ile kosztuje implant zęba. Postanowiłem sprawdzić to biorąc pod lupę ofertę jednej z lokalnych klinik. Przyznam szczerze, że pozytywnie zaskoczyłem się atrakcyjnymi cenami. Myślałem, że są co najmniej trzykrotnie wyższe… :)))

Joe

Posty: 28