wyposarzenie siłowni

wyposarzenie siłowni

Hejo! Myślę o tym, żeby sobie kupić do treningu worek bokserski. Oczywiście jestem zupełnym amatorem, po prostu trochę chcę sobie ćwiczenia na swojej domowej siłowni urozmaicić, a taki worek będzie fajnym pomysłem, żeby się wyładować po ciężkim dniu :)) Jakiej firmy worki polecacie?

matek562

Posty: 13

 
Pojawiło się dużo typowo specjalistycznych sklepów z osprzętem na siłownię, jest z czego wybierać, kiedyś to człowiek musiał polegać na jednym producencie a sklepy były tylko w dużych miastach.

Yuri20

Posty: 13

 
Każdy sport jest fajny według mnie ale jednak do tego, żeby ćwiczyć na siłowni trzeba mieć specjalne predyspozycje, wielu moich znajomych tego w ogóle nie kuma.

labuh

Posty: 10

 
Na siłowni najczęściej ostatni nogi robię. Przez wiele lat zaniedbywałem ten trening i teraz w końcu się przemogłem, żeby trochę pomachać z ciężarkami nogami właśnie. Wiadomo jak to jest – każdy chce mieć fajna klatę, bica, barki czy plecy a o nogach się nie myśli za bardzo.

Budowlaniec

Posty: 28

 
Co do stojaków, ławeczek i drążków to polecam markę K Sport, mają rzeczy solidne z porządnej mocnej stali ale też takie które wizualnie dobrze wyglądają.

Wygodniś22

Posty: 10

 
Fajnie byłoby mieć w domu worek bokserski ale totalnie nie mam na coś takiego miejsca w tym momencie. Na co zwracać uwagę przy zakupie czegoś takiego, żeby mi się nie rozszedł w szwach?

Worms

Posty: 15

 
Słyszałem historię parę dni temu od kumpla że się jemu znajomemu ławeczka podczas wyciskania złożyła...o masakra nie chciałbym czegoś takiego przeżyć.

czesiek555

Posty: 26

 
Sprzęt do siłowni w sumie wcale nie jest taki drogi jak myślałem. No chyba że ktoś chce kupić orbitrek, bieżnię elektryczną czy cały atlas to wtedy rzeczywiście koszty są sporawe.

polar00

Posty: 10

 
Hej, w domu nie mam gdzie siłowni sobie zrobić, ale ostatnio dostaliśmy w robocie multisporta to chyba zacznę gdzieś chodzić na siłkę. Polecacie jakieś dobre miejscówki w Wawie?

Damiano

Posty: 16

 
Dobre mam zdanie o produktach K Sport, jeszcze się nie zawiodłem. Robią mocne, trwałe drążki i podobnie z ławeczkami, na stronie k-sport.com.pl jest ich pełna oferta z foto i opisami.

labuh

Posty: 19