Wyprawy nurkowe

Wyprawy nurkowe

Witam serdecznie. Szukam dobrego solidnego biura podróży które się specjalizuje w wyjazdach dla nurków. Jakieś propozycje? Z kim i gdzie lecieliście? Jak wrażenia?

Posty: 9

 
Heh, u nas w domu to jest mały zgrzyt ostatnio, bo ja to myślę o wakacjach gdzieś nad jakimś oceanem żeby ponurkować a moja żona z kolei o niczym takim nie chce w ogóle słyszeć, ona w ogóle nie rozumie co takiego fajnego jest w nurkowaniu....się boi, że to niebezpieczne...

śitowiec4

Posty: 25

 
Jeszcze mam żywe wspomnienia z Vanuatu, jeśli ktoś myśli o miejscu do nurkowania to polecam właśnie to. Wyjazd organizowało biuro Feel Active z feelactive.pl. To mi w ogóle wszystko żona znalazła i załatwiała na naszą rocznicę ślubu....przyznacie, że żonę mam nie z tego świata? :)) Wszystko mi się podczas wyprawy podobało – dobra organizacja, dobry plan, idealnie też trafiliśmy z warunkami jeśli chodzi o pogodę.

Ciapek

Posty: 11

 
Na pewno byłoby wygodniej polecieć z biurem ale mam wątpliwości co do kosztów, czy jednak nie wyszłoby taniej samemu sobie taką wyprawę organizować jednak. Przecież takie biuro musi na czymś zarobić.

Lupusx

Posty: 11

 
Wbrew pozorom jak się trafi z tańszym lotem to nawet taka wyprawa do Azji, czy Oceanii nie musi być super droga. Ale to jednak zawsze trzeba z dużym wyprzedzeniem zaplanować, zgrać sobie loty często gęsto z przesiadką w Niemczech. Jest trochę ogarniania na pewno.

beata77

Posty: 9

 
Póki co to nurkowałem tylko u nas w kraju akurat na pojezierzu Pomorskim więc nawet nie na Mazurach, ale na pewno w tym roku gdzieś dalej się wybiorę, pozwiedzać inne akweny ;>

labuh

Posty: 8

 
Ja to ciągle jestem na etapie planowania kursu, to jest takie moje małe marzenie, żeby nauczyć się nurkować, ale jakoś ciągle nie mogę go zrealizować, może w tym roku się uda!

tyczner,

Posty: 23

 
Nie wiem kogo by tutaj podpowiedzieć, ja jeszcze z takiego wyjazdu nie korzystałem, ale mogę podpytać bo mam znajomych którzy latali ponurkować dość daleko właśnie z organizatorem.

Robuś

Posty: 13