Parking na Okreciu ile za godzine?

Parking na Okreciu ile za godzine?

Witam.

Czy znacie jakiś parking na lotnisku Okęcie, a właściwie w jego najbliższym otoczeniu?

Jaki polecacie?

Dragon

Posty: 19

 
Nie mam wątpliwości, że wybór parkingu przygotowywanego przez firmę http://www.parkingokecie.eu był strzałem w dziesiątkę. Nie rozczarowałem się ich usługami, a nawet długi czas postoju auta jest możliwy w atrakcyjnej cenie 49-69 złotych. Polecam z całego serca!

Anno Domini

Posty: 27

 
W mojej opinii parkingów na lotnisku Okęcie jest stosunkowo mnóstwo. Nigdy nie zdarzyło się mi, iż zabrakło dla mnie miejsca parkingowego. Wydaje mi się, że taki kłopot po prostu nie istnieje lub jest faktycznie niesamowitą rzadkością, co dobrze świadczy o porcie lotniczym.

rulsellarly

Posty: 25

 
Planowałem niedawno kilkudniowy pobyt za granicą, ale nie uśmiechało mi się przyjeżdżanie na lotnisko autobusem. Kolega podsunął mi doskonały pomysł – zarezerwuj parking w pobliżu lotniska Okęcie w atrakcyjnej cenie. Wiecie co? Udało mi się zarezerwować miejsce parkingowe na 7 dni na strzeżonym parkingu. Zapłaciłem tylko 49 złotych!

hertinho

Posty: 30

 
Parking na Okęciu w godzinach szczytu, gdy realizowanych jest najwięcej odlotów i przylotów to dość problematyczna kwestia. Przekonałem się o tym w wielu przypadkach, lecz nauczony doświadczeniami postanowiłem rezerwować wcześniej sprawdzony parking. Ponadto płacę za niego mniej składając rezerwację z wyprzedzeniem.

Max Pejnn

Posty: 21

 
Parking na lotnisku Okęcie był dla mnie rozczarowująco drogi, więc postanowiłem poszukać jego mniej uczęszczanej alternatywy. Powiem szczerze, że znalazłem ją w mgnieniu oka i jestem zadowolony z faktu, iż zdecydowałem się na podjęcie takiego kroku. Nie żałuję!

mnichhhu8

Posty: 23

 
Parkingów na lotnisku Okęcie jest naprawdę niezliczona ilość, więc wybór jest szeroki. Z tego powodu zupełnie nie rozumiem narzekań związanych z wyborem. Osobiście kieruję się przede wszystkim cenami, ale także bliskością do terminala. Sprawdźcie oferty różnych parkingów w sieci.

Sklepik

Posty: 28

 
Parkingów na lotnisku Okęcie jest faktycznie niezliczona liczba, więc wybór jest szeroki. Z tego powodu zupełnie nie rozumiem narzekań związanych z wyborem. Osobiście kieruję się przede wszystkim cenami, lecz zarówno bliskością do terminala. Sprawdźcie oferty różnych parkingów w sieci.

foken

Posty: 25