Szlak na kościelec, jakiś poradnik ?

Szlak na kościelec, jakiś poradnik ?

Dzień dobry. Interesuje mnie szlak na rysy, dzięki któremu szybko znajdę się po słowackiej stronie gór. Znacie taki?

zimosik6

Posty: 12

 
O szlakach na dolinę gąsienicową należałoby nieco poczytać, aby świadomie dokonać wyboru tego, który będzie odpowiadał realnym umiejętnościom miłośników górskich wypraw. Przeceniając swoje siły może okazać się, iż podróż będzie prawdziwą męczarnią oprócz przyjemnością :)

miko_poz

Posty: 21

 
Mam wrażenie, że dolina gąsienicowa szlaki posiada dość liczne. Z resztą możecie poczytać o tym ze strony fachowców, którzy opisali tę dolinę tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/12/dolina-gasienicowa-szlaki.html. Polecam tą lekturę przed wyjazdem, bo zawiera wiele przydatnych info.

codePerformance

Posty: 16

 
W sieci bardzo dużo można przeczytać o szlakach na kościelec. Polecam jednak traktować te informacje z pewną rezerwą. Najlepszym źródłem informacji są osoby, które naprawdę znają się na górach. Na pozostałe informacje należałoby wziąć pewną poprawkę.

Klara323

Posty: 23

 
Mam świadomość, że dolina gąsienicowa szlaki posiada o bardzo zróżnicowanym stopniu skomplikowania. Przekonałam się o tym, gdy wybrałam się w te okolice.

wiesław11

Posty: 16

 
Mam sprawdzony szlak na rysy, który nigdy mnie nie zawiódł. W razie zainteresowania mogę Wam go szczegółowo opisać. Wystarczy, że ktokolwiek będzie chciał go poznać. Nie jest on najkrótszy, ale uwzględnia fajne widoki, które towarzyszą wędrówce. Tak to wygląda :)

Penio

Posty: 11

 
Wielokrotnie wyszukiwałem szlak na morskie oko, ponieważ cały czas pracuję swoją pierwszą wyprawę w tym kierunku. Mam nadzieję, że wszystkie moje plany uda się zrealizować, dzięki czemu wyprawa będzie w 100% udana. Podzielę się wrażeniami :)

matek562

Posty: 8