Muzeum Kołobrzeg, proszę o pomoc ?

Muzeum Kołobrzeg, proszę o pomoc ?

Z jakich atrakcji w Kołobrzegu dla młodzieży i dzieci w ramach szkolnej edukacji warto skorzystać, może jakieś muzeum?

Miki

Posty: 11

 
No nam też spodobał się efekt z zapachami bryzą morską i jabłkami, ale jeśli chodzi o malowidła na ścianach to robią wrażenie. Takich muzeów w Kołobrzegu powinno powstać więcej:) Może jeszcze coś wymyślą.

Czarek

Posty: 23

 
Słyszałem właśnie, że całkiem całkiem są te rejsy w Kołobrzegu, a w samym muzeum spora dawka adrenaliny:) Zapowiada się spoko, ale i tak czas dzieli mnie do odwiedzin tego miasta. Mam plany dopiero na lato, wcześniej za zimno, a tak to można więcej skorzystać. Super miejsce, które muszę odwiedzić z rodzinką.

EeZnak

Posty: 19

 
Niecodzienne miejsce, pełne magii i wszystko w nim jest inne niż w normalnym muzeum w Kołobrzegu. Nam bardzo się podobało, przede wszystkim zapach bryzy morskiej i jabłuszek w rybackiej chacie.

Kruk

Posty: 14

 
Tutaj w muzeum w Kołobrzegu dzieciaki się nie nudzą http://muzeum6d.pl. Lektor opowiada historie, można wcielić się w role kapitana statku, pełno doznań słuchowych, wzrokowych 3D, a nawet pachnące jabłka i wiatr:)

jirajamgo

Posty: 30

 
Szkoda, że nie wiedziałam o tym muzeum w Kołobrzegu, byłam latem nad morzem:( Ale nic się nie stało, skorzystam w tym roku. Weszłam na stronę, super wszystko się zapowiada. Fajjny pomysł, który zasługuje na słowa uznania. Z tego co wiem to podobne muzeum jest w Poznaniu, też z legendami.

Warszawiak

Posty: 20

 
Wchodzisz do tego muzeum w Kołobrzegu i zaczyna Ci się wydawać po chwili, że wszystko jest tu prawdziwe, jakbyś przeniósł się w okresie. Mnie się takie rzeczy niezmiernie podobają. Odwiedziłem też Poznań, bo tam jest coś podobnego:) Świetne rzeczy. Gratulacje dla pomysłodawców.

TomekK

Posty: 14