Atrakcje Poznań, proszę o pomoc ?

Atrakcje Poznań, proszę o pomoc ?

Słyszałam o muzeum z legendami Poznania, że super sprawa i należałoby pójść tam z maluchem. Chciałabym zasięgnąć opinii rodziców, którzy poszli tam z 4 latkami, nie bały się? Podobno jest niezwykle ok, lecz pytam:)

AliGGG

Posty: 19

 
Dobrze zrobiłam, iż zaufałam mojej mamie, która zabrała dzieciaki do tego muzeum. Z takimi atrakcjami w Poznaniu jeszcze się nie zetknęły:) Do domu przyjechały rozpromienione, zadowolone i ciągle sobie jeszcze coś opowiadają, chcą iść jeszcze raz. Jedyny mankament tego miejsca, iż nie chciały pójść spać o stałej porze – za dużo wrażeń;)

mariuseus

Posty: 23

 
Kuba jest ogromnie zadowolony po urodzinach w Poznaniu w muzeum 6D. Namawia nas, żebyśmy mu też tam właśnie urządzili. Coś w tym musi być. Chcę się przekonać na własne oczy więc plan na weekend mamy już gotowy:)

hammlot

Posty: 13

 
Nie spodziewałam się, że urodziny dla dzieci to muzeum w Poznaniu potrafi tak super zorganizować. Dzieci nie chciały wychodzić, a i dorośli świetnie się bawili. Bardzo nowoczesne miejsce z masą niespodzianek. Muzeum dla wszystkich zmysłów.

23-Obert

Posty: 12

 
Jak ktoś szuka muzeum w poznaniu z oryginalną wystawą to też proponuję to właśnie. Miałam okazję być tam z rodzinką, świetny sposób, żeby zachęcić dziecko do chodzenia na różnego rodzaju wystawy:) Ta jest oryginalna, 3D z wrażeniami nawet zapachowymi. Po prostu trzeba tam pójść i tyle, nie da się tego opowiedzieć;)

namok

Posty: 17

 
Najlepsze muzeum w życiu w jakim byłam, jest w Poznaniu http://blubry6d.pl. Trójwymiar na ścianach, moc wrażeń, w sam raz na wypad z dzieckiem. Polecam się tam udać.

m3sh

Posty: 25

 
Myślałam, że to przereklamowane miejsce to muzeum. Nie mieszkamy w Poznaniu więc musieliśmy pokonać koło 300 km żeby tam dojechać, natomiast słowo daję, że się opłacało. Gdyby było u nas w mieście pewnie chodzilibyśmy tam częściej. Projekt perfekcyjny, polecam z całego serca.

Laleczka

Posty: 13