Tajlandia na własną rękę, gdzie warto ?

Tajlandia na własną rękę, gdzie warto ?

Znacie może jakieś biuro, które zapewnia tzw. wycieczki do Azji indywidualnie skrojone? Dużo mówi się teraz o takich ofertach :)

Lechu_351

Posty: 8

 
Nam zależy na czymś naprawdę bezpiecznym. Teraz tyle różnych historii się słyszy, że człowiek myśli o najgorszym. Mam nadzieję, że wakacje się udadzą, albowiem w planach od dawna była Tajlandia i Birma. To wycieczki, jakie nasza rodzinka koniecznie musi zaliczyć. W przeciwnym wypadku spać spokojnie nie będziemy mogli :D

foken

Posty: 25

 
Nie polecam wybierać się poza Europę samodzielnie, no chyba że do rodziny :) Mieliśmy kilka niemiłych niespodzianek, więc na pewno jak egzotyczne wakacje to z biurem. Oszustów, naciągaczy nie brakuje.

Kristyna

Posty: 14

 
Jak macie zamiar skorzystać ze słonecznych wakacji z biurem, to tylko tutaj thailand-trips.pl. Cennik jest okej, a planujesz harmonogram samodzielnie, więc można pokombinować. Tu jest naprawdę okej.

D.N.O.

Posty: 26

 
Oj tak Phuket to idealne miejsce do odpoczynku, choć ostatnio zrobiło się tu niezmiernie gwarno :D To egzotyczna wyspa, na którą wielokrotnie wracamy z rodziną. Dzieciom się podoba, a indywidualnie mniej kosztuje.

barca77

Posty: 9

 
Kapitalna sprawa tylko, co z cenami. Słyszałem, iż na samych wyspach Tajlandii jest dość drogo i trudno odnaleźć na własną rękę coś taniej. Może się mylę, niemniej jednak przejrzałem już tyle for, iż chyba więcej nie ma, a zależy mi na właśnie tym miejscu i żeby budżet spasował chociażby mniej więcej :(

Kitas

Posty: 10

 
Będziemy myśleć o Tajlandii, bo tam nas bardzo ciągnie :) Mam nadzieję, że uda się coś ogarnąć na własną rękę, żeby było taniej. A na co zwracać uwagę przy zakwaterowaniu? Jak macie jakieś wskazówki, porady, to chętnie skorzystamy :D

amrmas22

Posty: 18

 
Oj tak Phuket to idealne miejsce do odpoczynku, choć ostatnio zrobiło się tu bardzo gwarno :D To egzotyczna wyspa, na którą często wracamy z rodziną. Dzieciom się podoba, a indywidualnie mniej kosztuje.

Czertuś_00

Posty: 31

 
Oj widzę, że mamy w tym roku trend słonecznych wysp na wakacje :) Też jestem za, ale szukam jakiegoś biura, które może zaproponować mi więcej możliwości pod kątem wyboru planu urlopu. Nie mam zamiaru mieć zapchanego harmonogramu, żebym nie mógł poleżeć na plaży :p

namok

Posty: 12

 
Polecam zdecydować się na tajskie wakacje. Jak macie doświadczenie w nurkowaniu to z całą pewnością będą to wasze niezapomniane safari w azji wakacje. Nie sądzę byście żałowali. Zdecydowanie lepiej jednakże poszukać jakiegoś sprawdzonego organizatora niż działać na własną rękę.

hertinho

Posty: 30